جستجو

 

پخش موبایل در صف‌های رای‌گیری بجای کیک و ساندیس!

جمعه 12 اسفند 1390   12:21 ب.ظ

شبکه ضدانقلاب اندیشه خبر داد
پخش موبایل در صف‌های رای‌گیری بجای کیک و ساندیس!

خبرگزاری فارس: حسین لاجوردی از ضدانقلابیون گفت: در چند انتخابات پیش، ساندیس و غذا پخش می‌کردند ولی امروز موبایل می دهند.

خبرگزاری فارس: پخش موبایل در صف‌های رای‌گیری بجای کیک و ساندیس!

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس،‌ به نقل از سایت جام نیوز، فرامرز فروزنده در برنامه همصدایی از کارشناس برنامه حسین لاجوردی در خصوص مشارکت مردم در انتخابات مجلس سوال کرد و وی گفت: این انتخابات سرنوشت ساز است و به قول مسئولین حکومت، دنیا در این زمینه در مقابل ایران ایستاده و مردم ایران به آگاهی رسیده اند، سرنوشت ساز از این جهت که مردم بتوانند تصمیم گیری کنند و نظام مشروعیتی پیدا کند. هر چند هیچ تفاوتی نمی کند که مردم در خانه بمانند و رای ندهند که در این صورت حکومت اعلام می کند که بین 60 تا 80 درصد مردم رای داده اند.

وی در ادامه اظهاراتش در خصوص اینکه مردم ایران در فشار و تنگنا هستند افزود: در چند انتخابات پیش، ساندیس و غذا پخش می کردند ولی امروز موبایل می دهند و ممکن است یک درصدی که احتیاج دارند بروند و رای بدهند.

گفتنی است طبق پیش بینی های قبل از انتخابات مشاهده می شود این بار ضد انقلاب، فتنه گران و جریان انحرافی روی این محور "کم کردن مشارکت، برای زیر سوال بردن مشروعیت" به طور مشترک و هماهنگ در حال تبلیغ هستند.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط : مینا ب

هجمه تبلیغاتی غربی و عربی علیه انتخابات در ایران/توزیع 100 میلیون دلار میان‌ رسانه‌های ضدایرانی

جمعه 12 اسفند 1390   12:21 ب.ظ

رادیو اوستن فاش کرد:
هجمه تبلیغاتی غربی و عربی علیه انتخابات در ایران/توزیع 100 میلیون دلار میان‌ رسانه‌های ضدایرانی

خبرگزاری فارس: یک رادیوی اروپایی از هماهنگی غربی-عربی و تلاش گسترده آنها طی یک ماه گذشته برای تاثیرگذاری بر انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران و نیز توزیع 100 میلیون دلار میان رسانه‌های مختلف علیه ایران از سوی آل سعود خبر داد.

خبرگزاری فارس: هجمه تبلیغاتی غربی و عربی علیه انتخابات در ایران/توزیع 100 میلیون دلار میان‌ رسانه‌های ضدایرانی

به گزارش فارس، رادیو اروپایی "اوستن" که از نروژ برنامه پخش می‌کند به نقل از منابع آگاه اروپایی از تلاش گسترده و شبانه‌روزی دولت‌های عضو اتحادیه اروپا بویژه انگلیس و فرانسه طی یک ماه گذشته برای تاثیرگذاری بر انتخابات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کاستن میزان مشارکت مردمی این انتخابات خبر داد.

این رادیو اعلام کرد که گزارش‌های منتشره در اتحادیه اروپا در بروکسل بیانگر این واقعیت است که آمریکا و دولت‌های اروپا بویژه انگلیس و فرانسه تلاش‌های خود را در چند محور علیه انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران که امروز در سراسر ایران برگزار می‌شود، متمرکز کرده‌اند. این تلاش‌های غربی به منظور سوء استفاده از فرصت انتخابات برای ایجاد تفرقه و درگیری میان رقبای انتخاباتی در ایران است.

به گزارش رادیو اوستن، این کشورها بطور قابل ملاحظه‌ای از رسانه‌ها برای تحقق هدفشان استفاده می‌کنند تا به ایرانی‌ها چند پیام برسانند که عبارتند از:

1- تحریک اقلیت‌های قومی از جمله کردها، بلوچها، عربها و آذری‌ها علیه انتخابات و ترغیب آنها برای تحریم انتخابات و تلاش برای تحریک همه آنها علیه نظامی اسلامی حاکم بر ایران.

2- انتشار تبلیغات مسموم و گسترده علیه نظام جمهوری اسلامی و ابراز تردید درباره دستاوردهای این نظام طی 33 سال گذشته. به همین دلیل تمام رسانه‌های غربی که به زبان‌های فارسی، ترکی، عربی و بلوچی برنامه پخش می‌کنند برای این امر بسیج شدند.

3- تمرکز رسانه‌ای بر روی تهاجم علیه نظام ولایت فقیه و حمله به آیت‌الله "خامنه‌ای" رهبر انقلاب اسلامی.

این رادیوی اروپایی اعلام کرد که دولت‌های غربی به ویژه آمریکا و انگلیس به خوبی می دانند که نظام اسلامی در ایران دستاورد دیگری را در تظاهرات میلیونی 22 بهمن سی‌‌و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای خود ثبت کرده  است. برغم اینکه رسانه‌ها بطور فشرده‌ای برای عدم حضور میلیونی مردم این کشور برنامه داشتند اما مردم ایران بار دیگر برای حمایت از آرمان‌های انقلاب خود وارد عرصه شدند به همین دلیل رسانه‌های مذکور از پوشش دادن اخبار مربوط به این تظاهرات میلیونی خودداری کردند و ده‌ها شبکه ماهواره‌ای غربی به زبان‌های مختلف به جای پوشش دادن اخبار حضور میلیونی مردم به حاشیه‌های این تظاهرات پرداختند.

رادیو اوستن از وجود یک هماهنگی غربی – عربی در تبلیغات مسموم علیه ایران پرده برداشت و اعلام کرد که بر اساس اطلاعات بدست آمده از معارضان سعودی در واشنگتن و انگلیس، سعودی‌ها به درخواست آمریکا برای افزایش حمایت مالی از مخالفان ایرانی پاسخ مثبت داده است و به همین دلیل 100 میلیون دلار برای حمایت از تبلیغات مسموم علیه ایران از زمان آغاز بیداری‌های اسلامی در منطقه اختصاص داده است.

در گزارش این رادیو آمده است که بر اساس توافق صورت گرفته میان غربی‌ها و دولت‌های عربی حاشیه خلیج فارس، این 100 میلیون دلارسعودی میان رسانه‌های ایرانی، عربی و عراقی برای برنامه‌ریزی و اجرای تبلیغات رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران توزیع شد تا بر روی حمله علیه ولی فقیه، ایجاد تفرقه میان قومیت‌های مختلف کرد، ترک و عرب در ایران متمرکز شوند.

انتهای پیام/ص


نوشته شده توسط : مینا ب

مردم، قبل از آغاز به کار حوزه اخذ رأی حسینیه ارشاد در انتظار صندوق‌ها بودند

جمعه 12 اسفند 1390   12:21 ب.ظ

سیلی سخت ملت ایران به چهره استکبار- 32
مردم، قبل از آغاز به کار حوزه اخذ رأی حسینیه ارشاد در انتظار صندوق‌ها بودند

خبرگزاری فارس: حوزه اخذ رأی در حسینیه ارشاد در شمال تهران، از صبح امروز و قبل از آنکه درهای حوزه باز شود، شاهد انتظار گسترده رأی دهندگان برای ورود به حوزه بود.

خبرگزاری فارس: مردم، قبل از آغاز به کار حوزه اخذ رأی حسینیه ارشاد در انتظار صندوق‌ها بودند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حسینیه ارشاد هم اکنون بسیار شلوغ بوده و صف های طولانی رأی دهندگان در آن به چشم می‌خورد.

 رأی دهندگان در شمال تهران، از صبح امروز و قبل از باز شدن درب‌های حوزه اخذ رأی در حسینیه ارشاد گرد آمده بودند.

 نکته جالب در حوزه اخذ رأی حسینیه ارشاد این است که به دلیل موقعیت این حوزه که در شمال تهران قرار دارد، هم اکنون، تعداد زیادی از کوهنوردان که از صعود برمی‌گردند، در این حوزه حضور یافته و مشغول انداختن رأی خود در صندوق‌ها هستند.

 حسینیه ارشاد همچنین شاهد حضور گروه‌های خبری داخلی و خارجی مختلفی است که برای پوشش به انتخابات امروز در این حوزه مشغول فعالیت هستند. 

انتهای پیام/


نوشته شده توسط : مینا ب

مردم ایلام سیلی سختی به صورت استکبار می‌نوازند

جمعه 12 اسفند 1390   12:21 ب.ظ

امام جمعه ایلام:
مردم ایلام سیلی سختی به صورت استکبار می‌نوازند

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: مردم ایلام سیلی سختی به صورت استکبار می‌نوازند.

خبرگزاری فارس: مردم ایلام سیلی سختی به صورت استکبار می‌نوازند

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، حجت‌الاسلام محمدنقی لطفی صبح امروز در حاشیه اخذ رای به خبرنگاران گفت: مردم استان ایلام همانند دیگر استان‌های کشور حماسه‌ای بزرگ خلق کردند.

وی ادامه داد: مردم استان ایلام امروز دین خود را به امام، اسلام، انقلاب و همه شهیدان با انتخاب افراد اصلح ادا می‌کنند و تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: از مردم شریف، ولایتمدار و با بصیرت استان ایلام می‌خواهم همانند گذشته در این انتخابات نیز حضوری پرشور داشته باشند.

لطفی تصریح کرد: مردم استان ایلام با بصیرت بالایی که دارند در همه انتخابات گذشته حضوری حداکثری چشمگیر و به یادماندنی داشته‌اند. 

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: مردم همیشه در صحنه استان ایلام همیشه در انتخابات بیش از 75 درصد تا 85 درصد حضور دارند.

وی ادامه داد: قطعا امروز هم که روز بسیار مبارک و مقدسی است، مردم استان ایلام با حضور خودشان در کنار صندوق‌های رای توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.

انتهای پیام/ن۲۰


نوشته شده توسط : مینا ب

حراج ۳ میلیون دلاری "تندیس‌های اسکار" در آمریکا

جمعه 12 اسفند 1390   12:21 ب.ظ

حراج ۳ میلیون دلاری "تندیس‌های اسکار" در آمریکا

خبرگزاری فارس: در یک حراجی اینترنتی 15 تندیس اسکار به مبلغ 3 میلیون دلار در لس‌آنجلس آمریکا به فروش رسید.

خبرگزاری فارس: حراج ۳ میلیون دلاری "تندیس‌های اسکار" در آمریکا

به گزارش خبرگزاری فارس، به گفته مسئول حراجی لس‌آنجلس در میان این مجموعه، تندیس اسکار متعلق به «اورسون ولز» نویسنده فیلم «همشهری کین» که در سال 1941 به عنوان بهترین نویسنده به وی اهدا شده بود با قیمت 588 هزار و 455 دلار گران‌ترین اثر شناخته شد.

تندیس‌های دیگری که رده‌های نخست این حراجی را به خود اختصاص داده بودند متعلق به فیلم «اسب‌سوران» محصول سال 1933 و فیلم «اسکیپی» محصول سال 1931 بودند که به ترتیب با قیمت 332 هزار و 301 هزار دلار به فروش رسیدند.

به گفته سخنگوی خانه حراجی لس‌آنجلس، فروش مجموعه گسترده‌ای از تندیس‌های اسکار برای نخستین بار در این حراجی رخ داده و تاکنون سابقه نداشته است.

برخلاف پیش‌بینی کارشناسان که قیمت تمام جوایز را 2 میلیون دلار برآورد کرده بودند، 15 تندیس اسکار به مبلغ 3 میلیون دلار فروخته شدند. اما نکته جالب در این مورد نامعلوم بودن هویت خریداران است.

تندیس‌های اسکار معمولا آثار نادر و کمیاب حراجی‌ها محسوب می‌شوند چون طبق تفاهم‌نامه‌ سال 1950 آکادمی علوم و هنرهای تصویری برندگان اسکار از فروختن جوایز خود منع شده بودند.

انتهای پیام/

 


نوشته شده توسط : مینا ب

پوشش اخبار انتخاباتی البرز توسط صدها خبرنگار و عکاس

جمعه 12 اسفند 1390   12:21 ب.ظ

مدیرکل ارشاد استان البرز اعلام کرد
پوشش اخبار انتخاباتی البرز توسط صدها خبرنگار و عکاس

خبرگزاری فارس: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز اعلام کرد: تمام مراحل نهمین دوره انتخابات مجلس از ابتدا تا به امروز با حضور فعال و مسئولانه خبرنگاران، گزارشگران و عکاسان خبری در این استان پوشش داده شده است.

خبرگزاری فارس: پوشش اخبار انتخاباتی البرز توسط صدها خبرنگار و عکاس

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، قادر آشنا صبح امروز در حاشیه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران در کرج گفت: نقش رسانه‌ها و اصحاب قلم در برگزاری سالم، پرشور، رقابتی، قانونمند و حداکثری انتخابات غیر قابل چشم‌پوشی است.

وی تصریح کرد: به طور قطع اگر خبرنگاران و اصحاب رسانه مسئولانه و دلسوزانه شرایط حساس کشور را برای مردم تبیین و آنها را به حضور گسترده در تعیین سرنوشت خویش تشویق نمی‌کردند،‌ امروز شاهد خلق حماسه‌ای دیگر در ایران اسلامی نبودیم.

* تقدیر از رفتار مسئولانه رسانه‌های البرزی

این مسئول فرهنگی با بیان اینکه در زمان تبلیغات انتخاباتی شاهد برخی اشکالات در کار رسانه‌ها بودیم، اظهار داشت: این موارد محدود موجب نمی‌شود که ارزش کار خبرنگاران مسئول و متعهد البرزی خدشه‌دار شود.

آشنا با تاکید بر اینکه تلاش ده‌ها رسانه مکتوب، خبرگزاری‌ها و رسانه ملی در استان البرز طی روزهای اخیر قابل تقدیر است، گفت: امروز نیز صدها خبرنگار، عکاس و گزارشگر اخبار حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای را پوشش می‌دهند.

* حضور فعال 150 خبرنگار و عکاس در انتخابات کرج

وی افزود: به عنوان نمونه از نخستین ساعات صبح امروز 150 خبرنگار و عکاس در شهرستان کرج مرکز استان البرز به خیابان‌ها آمده و به صورت خستگی‌ناپذیر اخبار این رویداد مهم و ملی را پوشش می‌دهند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز اظهار داشت: امیدواریم رفتار مبتنی بر قانون و متعهدانه خبرنگاران البرزی تا پایان اخذ آرا و همچنین در زمان شمارش و اعلام نتایج انتخابات ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/خ۲۰


نوشته شده توسط : مینا ب

مردم از نخستین ساعات رای‌گیری پای صندوق‌ها حاضر شدند

جمعه 12 اسفند 1390   12:21 ب.ظ

در مسیر بهارستان نهم – 334/
مردم از نخستین ساعات رای‌گیری پای صندوق‌ها حاضر شدند

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: مردم شریف استان درنخستین ساعات رای‌گیری پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شدند.

خبرگزاری فارس: مردم از نخستین ساعات رای‌گیری پای صندوق‌ها حاضر شدند

محمد غفاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: برای برگزاری باشکوه انتخابات، در 4حوزه اجرایی،نظارت، بازرسی و حفاظت و امنیت اقدامات لازم پیش‌بینی شده است.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در حوزه اجرایی 25هزار و 500نفر در قسمت‌های مختلف ارتباطی، لجستیکی و ترابری از ابتدا تاکنون فعالیت کرده‌اند.

وی تاکید کرد: در حوزه نظارت، هیئت نظارت استان و نیروهای نظارتی از نخستین ساعات شروع فعالیت ستاد انتخابات در کنار یکدیگر بوده اند و 12هزار و 600نفر در هیئت نظارت استان حضور دارند و به فضل الهی فردا در حوزه‌های اصلی و فرعی برگزاری انتخابات مستقر می‌شوند.

غفاری ادامه داد: سه هزار و 600نفر بازرس نیز فردا در مرکز استان و حوزه‌های 72‌گانه حضور خواهند یافت و 12هزار و 300نفر نیز از صندوق‌های رای حفاظت خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی با اشاره به تعداد نامزدها در سطح استان تصریح کرد: در کل استان خراسان رضوی377نفر برای حضور در انتخابات مجلس نهم ثبت‌نام کردند که از این تعداد 289 نفر تایید نهایی شدند و بر این اساس 81درصد کاندیداها تایید صلاحیت شدند.

غفاری گفت: از این تعداد، 86 نفر تاکنون انصراف داده‌اند و در حال حاضر 233 کاندیدا در خراسان رضوی رقابت می‌کنند.

وی یادآور شد: مشهد مقدس با 113 نامزد بیشترین تعداد رقابت کنندگان را دارد و تربت‌حیدریه، خواف و رشتخوار هر کدام  با 5 کاندیدا کمترین تعداد نامزدها را دارند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی در زمینه آمار تخلفات انتخاباتی نیز گفت: حدود 40 مورد تخلف در حوزه اجرایی مورد رسیدگی قرار گرفته که تقریبا هیچ‌کدام از آنها به جرم منجر نشده است.

غفاری اضافه کرد: در روز قبل از برگزاری انتخابات، چند مورد تخلف منجر به جرم اتفاق افتاد که سریعا مورد پیگیری قرار گرفت.

وی گفت: عمده این تخلفات که از سوی هواداران نامزدها انجام شد، مربوط به ارسال پیامک‌های دروغین مبنی بر انصراف برخی از کاندیداها برای حضور در انتخابات مجلس نهم بود.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی تاکید کرد: مردم در نخستین ساعات رای گیری باید پای صندوق‌های رای حاضر شوند تا هم فرصت سو استفاده تبلیغاتی به دشمن ندهند و هم اینکه از ازدحام جمعیت در آخرین ساعات رای‌گیری جلوگیری شود.

وی افزود: به مردم توصیه می‌کنم برای اینکه انتخابات در همان دور اول نتیجه‌اش معلوم شود، تعرفه‌ها را به صورت کامل پر کنند و به 5 نماینده رای بدهند.

انتهای پیام/س10


نوشته شده توسط : مینا ب

ضرر 2.5 میلیارد یورویی دومین بانک قبرس

جمعه 12 اسفند 1390   12:21 ب.ظ

آثار سوء بحران اقتصادی یونان
ضرر 2.5 میلیارد یورویی دومین بانک قبرس

خبرگزاری فارس: دومین بانک بزرگ قبرس از ضرر 2.5 میلیارد دلاری خود متعاقب بحران اقتصادی یونان خبر داد.

خبرگزاری فارس: ضرر 2.5 میلیارد یورویی دومین بانک قبرس

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع رسانی In Cyprus، بانک Marfin به عنوان دومین بانک بزرگ وام دهنده در جزیره قبرس تصریح کرده است که قربانی بحران بدهی های یونان شده و از بحران آتن 2.5 میلیارد یورو متضرر شده است.

بر اساس این گزارش، ارتباطات بانکی میان یونان و قبرس این آسیب پذیری را تشدید کرده است.

این در حالیست که بانک مرکزی قبرس نیز اخیرا از ضرر یک میلیارد یورویی خود متعاقب تشدید بحران اقتصادی یونان خبر داده بود.

کشور قبرس که به قبرس یونانی نشین نیز معروف است به شدت از اقتصاد یونان تاثیرپذیر است و آتن اصلی ترین حامی این جزیره کوچک در اروپای واحد محسوب می شود. بدون شک در صورت تداوم بحران اقتصادی یونان، کشور قبرس نیز باید در انتظار تشدید بحران اقتصادی باشد.

انتهای پیام/ص

 


نوشته شده توسط : مینا ب

اذعان خبرگزاری فرانسه به امنیت برگزاری انتخابات در ایران

جمعه 12 اسفند 1390   12:20 ب.ظ

بازتاب انتخابات مجلس شورای اسلامی - 2
اذعان خبرگزاری فرانسه به امنیت برگزاری انتخابات در ایران

خبرگزاری فارس: خبرگزاری فرانسه در بازتاب انتخابات مجلس شورای اسلامی سعی کرد اختلافات داخلی در ایران را بزرگ جلوه دهد اما اذعان کرد که در این انتخابات هیچ اغتشاشی رخ نخواهد داد.

خبرگزاری فارس: اذعان خبرگزاری فرانسه به امنیت برگزاری انتخابات در ایران

به گزارش فارس، این خبرگزاری غربی مدعی شد که انتخابات مجلس شورای اسلامی به‌مثابه آزمونی برای محمود احمدی نژاد، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران است.

با این حال این خبرگزاری اذعان کرده است که به نظر می‌رسد زمان انتخابات امروز ایران نیز چون همیشه تمدید شود و در ضمن این انتخابات آشوب هایی همچون آشوب‌های پس از انتخابات 88 را در پی نخواهد داشت. با این حال پلیس ایران اعلام کرده است که برای مقابله با هر ناآرامی آماده است.

نکته دیگری که از نگاه شیطنت‌آمیز خبرگزاری فرانسه مغفول نمانده است، تحریم انتخابات از سوی برخی گروه‌هاست. این خبرگزاری از اشاره به مناقشه هسته‌ای ایران و غرب نیز غافل نشده و بار دیگر در خصوص پرونده هسته‌ای ایران داستان‌سرایی کرده است.

انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از صبح جمعه در حدود 47 هزار حوزه رای‌گیری آغاز شده و 48 کیلیون نفر در این انتخابات حق شرکت دارند.

انتهای پیام/ک.ص


نوشته شده توسط : مینا ب

مشارکت اروندکنار‌ی‌ها در انتخابات لحظه به لحظه پررنگ‌تر می‌شود

جمعه 12 اسفند 1390   12:20 ب.ظ

بخشدار اروندکنار:
مشارکت اروندکنار‌ی‌ها در انتخابات لحظه به لحظه پررنگ‌تر می‌شود

خبرگزاری فارس: بخشدار اروندکنار گفت: مشارکت اروندکنار‌ی‌ها در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی لحظه به لحظه پررنگ‌تر می‌شود.

خبرگزاری فارس: مشارکت اروندکنار‌ی‌ها در انتخابات لحظه به لحظه پررنگ‌تر می‌شود

لطیف حیایی اهوازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعات اولیه صبح همزمان با سایر شهرهای استان خوزستان در اروندکنار آغاز شده است.

وی افزود: از ساعت هشت صبح مردم این منطقه در پای صندوق‌های رأی حاضر شده‌اند.

بخشدار اروندکنار تصریح کرد: زنان و مردان پیر و جوان امروز در کنار یکدیگر یکدل و یکرنگ در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و در تعیین سرنوشت منطقه و کشورشان دخیل هستند.

وی ادامه داد: همه تمهیدات لازم برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اندیشیده شده و تنها در این مسیر حمایت مردم نیاز است.

حیایی اهوازی خاطرنشان کرد: مشارکت اروندکنار‌ی‌ها در انتخابات این دوره، ساعت به ساعت پررنگ‌تر می‌شود و این امر نشان از ولایتمداری و تعهد این مردم به نظام و انقلاب است.

وی اضافه کرد: در حوزه شهری تعداد 17 شعبه اخذ رأی مستقر شده که از این تعداد دو شعبه به‌صورت تمام سیار و چهار شعبه به‌صورت نیمه‌سیار در نظر گرفته شده است.

بخشدار اروندکنار بیان کرد: همچنین تعداد 11 شعبه ثابت برای حضور مردم در انتخابات در منطقه در نظر گرفته و مستقر شده است.

وی با اشاره به نحوه کار شعب نیمه‌سیار گفت: این شعب در نوبت صبح در یک مکان و در ساعاتی دیگر از روز در مکان‌هایی دیگر مستقر خواهند شد.

حیایی اهوازی افزود: این مهم در راستای فراهم آوردن امکانات سهل و آسان برای حضور مردم منطقه در پای صندوق‌های رأی تدارک دیده شده است.

انتهای پیام/صا20


نوشته شده توسط : مینا ب

روز مقابله ملت با اوباش‌گری سیاسی دشمنان فرا رسید

جمعه 12 اسفند 1390   12:20 ب.ظ

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی:
روز مقابله ملت با اوباش‌گری سیاسی دشمنان فرا رسید

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی از 12 اسفند به عنوان روز مقابله با اوباش‌گری‌های سیاسی دشمنان نظام جمهوری اسلامی یاد کرد.

خبرگزاری فارس: روز مقابله ملت با اوباش‌گری سیاسی دشمنان فرا رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، حسینعلی یوسفعلی‌زاده صبح امروز در حاشیه انداختن رای خود در شعبه 35 و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ملت ما چه در صحنه انتخابات و چه در سایر صحنه‌های دفاع از نظام جمهوری اسلامی حاضر است.

وی اضافه کرد: امروز روز پیروزی ملت و روز شکست دشمنان نظام اسلامی بوده که برای کم رنگ جلوه کردن انتخابات 12 اسفند تلاش می‌کردند.

یوسفعلی‌زاده تصریح کرد: ملت با حضور گسترده خود اعلام می‌کنند که ما در صحنه پشتیبانی از نظام هستیم.

وی تاکید کرد: مرگ دشمنان در حضور ما است و دشمن می‌خواهد که ما نباشیم و ما می‌خواهیم که دشمنان نباشند.

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی اظهار امیدواری کرد تا با حضور گسترده مردم در انتخابات برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی افزوده شود.

براساس برنامه ستاد انتخابات مجلس در خراسان شمالی از مجموع شعب پیش بینی شده 421 شعبه ثابت و 304 شعبه سیار است که آرای مردم را جمع‌آوری خواهند کرد.

تعداد واجدان شرایط رای گیری در خراسان شمالی 559 هزار و 700 نفر هستند.

همچنین شمار رای اولی‌های این استان 59 هزار نفر بوده که برای نخستین بار در انتخابات شرکت می‌کنند.

انتهای پیام/و۲۰


نوشته شده توسط : مینا ب

نماینده ولی فقیه در گیلان رٱی خود را به صندوق انداخت

جمعه 12 اسفند 1390   12:20 ب.ظ

با حضور پای صندوق رای
نماینده ولی فقیه در گیلان رٱی خود را به صندوق انداخت

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت رٱی خود را به صندوق انداخت.

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در گیلان رٱی خود را به صندوق انداخت

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی لحظاتی قبل رٱی خود را بر صندوق انداخت و در حاشیه آن اظهار داشت: شرکت گسترده مردم در انتخابات دشمنان را ناامید می‌کند و می‌فهمند که مردم از انقلاب خسته نشده‌اند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر انتخاب آگاهانه مردم، افزود: مردم در انتخاب فرد اصلح دقت کنند.

وی، ادامه داد: تمام داوطلبانی که توسط شورای نگهبان تایید شدند، مورد تایید هستند اما تفاوت‌هایی بین آنها است.

قربانی با اشاره به اینکه کسانی که از هر نظر دارای سلامت و ولایی هستند در اولویت انتخاب قرار دارند، تصریح کرد: اگر نمی‌توانیم مدرس به مجلس بفرستیم باید کسانی که دارای شجاعت بیشتر بوده و قاطعیت و تبعیت از رهبری دارند را انتخاب کنیم که این انتخاب درست دشمن را مایوس می‌کند.

وی، همچنین از حامیان نمایندگان خواست نزاکت را رعایت کنند.

انتهای پیام/خ۳۰


نوشته شده توسط : مینا ب

برات‌لو اعلام کرد:پیش‌بینی"نیروهای احتیاط" در شعب اخذ رأی

جمعه 12 اسفند 1390   12:20 ب.ظ

سیلی سخت ملت ایران به چهره استکبار- 33
برات‌لو اعلام کرد:پیش‌بینی"نیروهای احتیاط" در شعب اخذ رأی

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه نیروهای احتیاط در شعب اخذ رأی پیش‌بینی شده‌اند گفت: امیدواریم بدون کوچک‌ترین مشکل انتخابات را به پایان برسانیم.

خبرگزاری فارس: برات‌لو اعلام کرد:پیش‌بینی"نیروهای احتیاط" در شعب اخذ رأی

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، مستقر در استانداری تهران صفرعلی برات‌لو رئیس ستاد انتخابات استان تهران، در نشست خبری اظهار داشت: امام‌خمینی (ره) دو ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی انتخابات را برگزار کرد و جمهوری اسلامی را به رأی مردم گذاشت.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه از آن زمان تا کنون هر سال یک انتخابات برگزار شده است، تصریح کرد: مردم همیشه تعیین‌کننده و تأثیرگذار بوده‌اند و همواره برگزار کننده انتخابات، خود مردم هستند.

وی با تأکید بر اینکه بیش از 1200نفر ساعت برای انتخابات نهمین دوره مجلس آموزش داده شده است یادآور شد: مسئولیت اجرای کار با هیئت‌های اجرایی که معتمدین ملی هستند است و همه کسانی که سر صندوق‌ها حضور دارند از خود مردم هستند.

برات‌لو با بیان اینکه امروز روند کار به این شکل بوده که نماینده فرماندار، نماینده هیئت‌نظارت و اعضای شعب در محل حاضر شده و صندوق‌ها به رؤیت همه افراد می‌رسد، افزود: بسته‌هایی که کد بارکد خاصی را دارد پلمپ شده و با نظارت همه این اعضاء فرم شماره 71 تنظیم و امضاء و در نهایت رأی‌گیری آغاز می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران ادامه داد: این روند کار در تمام شعب ما انجام می‌شود و همه اعضاء به موقع حضور پیدا کرده و صندوق‌ها را تحویل داده‌اند.

وی در ادامه سخنان خود گفت که طبق اخبار واصله استقبال مردم بسیار خوب بوده است و با توجه به تماس‌هایی که فرماندار شهریار و اسلام‌شهر با بنده داشته‌اند با ازدحام جمعیت در این شهرستان‌ها مواجه هستند.

برات‌‌لو همچنین به مسجدجامع رودهن اشاره کرد و افزود:استقبال خوبی از سوی مردم برای شرکت در انتخابات نهمین دوره مجلس در این شعبه اخذ رای گزارش شده و همچنین در مسجدالنبی شهر تهران قبل از اینکه اعضای شعب حضور پیدا کنند مردم صف کشیده‌اند و این نشان می‌دهد که استقبال مردم بسیار خوب بوده است.

وی با تأکید بر اینکه امیدواریم این جشن دموکراسی با موفقیت انجام شود اظهار داشت: از اصحاب رسانه به دلیل عملکرد خوب و ارزنده‌ای که در خصوص بحث انتخابات دارند تشکر می‌کنم.

برات‌لو در ادامه سخنان خود به بحث امنیت انتخابات اشاره و تصریح کرد: مدتی است که کمیته امنیتی ستاد انتخابات یک روز در میان در استانداری تهران تشکیل می‌شود و آخرین جلسه ما ساعت 20 دیشب بود و در حال حاضر نیز در استانداری مستقر هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران ادامه داد: همه اخبار گویای این است که امنیت قابل قبول در مجموعه استان تهران برای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی وجود دارد.

وی بر همین اساس به نیروهای انتظامی و بسیج برای حضور در شعب اشاره و اضافه کرد: در هر شعبه حداقل سه نفر از این نیروها مستقر هستند؛ همچنین نیروهای احتیاط پیش‌بینی شده و امیدواریم بدون کوچکترین مشکل بحث انتخابات را به پایان برسانیم.

برات‌لو همچنین در خصوص برگزاری انتخابات رایانه‌ای در شهرستان پاکدشت یادآور شد: استقبال بسیار خوب بوده و مردم صف‌های طولانی را در این شهرستان تشکیل داده‌اند.

رئیس‌ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه شهرستان پاکدشت به صورت پایلوت انتخابات را برگزار می‌کند یاد‌آور شد: بر اساس ابلاغ وزارت کشور که باید 10درصد از شعب به صورت تمام الکترونیک باشند شهرستان پاکدشت برای این امر اتخاذ و آموزشهای لازم به مردم داده شده است. از این رو تا این لحظه روند کار به خوبی انجام شده و مشکلی وجود نداشته است.

وی در خصوص تمدید زمان اخذ رأی اظهار داشت: طبق قانون 10ساعت روند کار اخذ رأی انجام می‌گیرد اما اگر استقبال وجود داشته باشد توسط وزیر کشور تمدید صورت خواهد گرفت.

برات‌لو در ادامه از مردم تقاضا کرد که از ساعات اولیه صبح به شعب اخذ رأی مراجعه کنند، همچنین داشتن شناسنامه الزامی است و کارت ملی تسهیل کار را به دنبال خواهد داشت.

برات‌لو به فرمایش امام (ره) مبنی بر اینکه انتخابات هم مثل نماز است اشاره و تصریح کرد: باید مثل نماز اول وقت رأی دادن نیز در همان ساعات اولیه صبح انجام گیرد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران در خصوص به دور دوم کشیده شدن انتخابات مجلس نیز خاطرنشان کرد: این پیش‌بینی‌ها انجام شده و ما آمادگی داریم که اگر به دور دوم کشیده شد آن را نیز به خوبی انجام دهیم.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط : مینا ب

اختصاص شناور و بالگرد برای رای‌گیری در جزایر بوشهر

جمعه 12 اسفند 1390   12:20 ب.ظ

فرماندار بوشهر خبر داد
اختصاص شناور و بالگرد برای رای‌گیری در جزایر بوشهر

خبرگزاری فارس: فرماندار بوشهر گفت: برای رای‌گیری در جزایر شهرستان بوشهر، شناور تندرو و بالگرد اختصاص یافته است.

خبرگزاری فارس: اختصاص شناور و بالگرد برای رای‌گیری در جزایر بوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، جعفر پورکبگانی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت رای‌گیری در جزیره خارگ اظهار داشت: در تماسی که با بخشدار خارگ داشتم ایشان عنوان کرد مشکلی در انتخابات خارگ وجود ندارد.

وی در ارتباط با تمهیدات اندیشیده شده برای جلوگیری از خرید و فروش رای در بوشهر گفت: در بوشهر فرهنگ مردم آنقدر بالاست که خرید و فروش رای را ننگ می‌دانند و چنین اتفاقی در این حوزه انتخابیه نمی‌افتد.

فرماندار بوشهر تصریح کرد: در شهرستان بوشهر 107 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده که 14 شعبه سیار و مابقی ثابت است.

پورکبگانی اضافه کرد: سعی کردیم بیشتر شعب اخذ رای در مساجد باشد چرا که مرد حرکت انقلابی خود را از مسجد آغاز کردند.

وی بیان کرد: رویارویی با استکبار به تفریحی برای مردم ما تبدیل شده و مردم ما امروز سران سلطه را به تمسخر گرفته‌اند.

فرماندار بوشهر با بیان اینکه مردم ما تابع محض مقام معظم رهبری هستند، خاطرنشان کرد: هر جا احساس خطر بیشتری می‌شود مردم ما حضور بیشتری در عرصه خواهند داشت.

پورکبگانی افزود: 22 بهمن ماه تمرینی برای عملیاتی کردن حمایت از نظام در روز انتخابات مجلس بود که مردم در هر دو صحنه سرافراز هستند.

وی گفت: با حضور گسترده و انقلابی، مردم ایران پیروز و برنده واقعی انتخابات امروز هستند.

انتهای پیام/صا10


نوشته شده توسط : مینا ب

شور انتخاباتی چرام بی‌سابقه است

جمعه 12 اسفند 1390   12:20 ب.ظ

فرماندار چرام:
شور انتخاباتی چرام بی‌سابقه است

خبرگزاری فارس: فرماندار چرام گفت: امروز از نخستین لحظات شروع انتخابات، جمعیتی در چرام رهسپار صندوق‌های رای می‌شوند که بنا به گفته حاظران این حضور در تاریخ انتخابات این شهر بی‌سابقه است.

خبرگزاری فارس: شور انتخاباتی چرام بی‌سابقه است

شکرالله امامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چرام اظهار کرد: مردم این شهرستان با قاطعیت در پای صندوق‌های رای حاضر شده‌اند و با پاسخ به ندای رهبر خود دشمنان را برای همیشه ناامید خواهند کرد.

 

فرماندار چرام گفت: از نخستین دقایق شروع انتخابات و اولین دقایق صبح امروز جمعیتی در چرام رهسپار صندوق‌های رای می‌شوند که بنا به گفته مطلعان این حضور در تاریخ انتخابات این شهر بی‌سایقه است.

 

امامی افزود: به یاری پروردگار و همت مردم تمام مسیرهای دشمن در پروژه ایران‌ستیزی با تصمیم و حضور حداکثری مردم در انتخابات مسدود می‌شود.

 

وی بیان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری انتخابات سرمایه‌گذاری عظیم ملت ایران است و مصونیت‌بخش کشور در همه عرصه‌ها خواهد بود.

 

امامی تصریح کرد: باید کسانی را وارد خانه ملت کنیم که متعهد به خدمت مردم باشند و افکار دگراندیش نداشته و به فکر آبادانی و پیشرفت جامعه باشند.

 

فرماندار چرام حضور آگاهانه مردم در انتخابات را نوید بخش خنثی کردن توطئه‌ها دانست و بیان داشت: عدم حضور و مسامحه گناهی است که نزد امام و شهیدان بخشیده نمی‌شود.

 

امامی حضور در انتخابات را از نشانه‌های ولایت‌مداری دانست و خاطرنشان کرد: هر چند فتنه‌گران و دشمنان نظام از همه توان خود برای سرد کردن فضای انتخابات و القای عدم استقبال جریان‌های سیاسی از آن بهره می‌جویند اما حضور کاندیداها با گرایشات سیاسی مختلف نشان از فضای باز سیاسی کشور دارد.

 

 مقام عالی اجرایی چرام گفت: کاندیداها و هواداران آن‌ها باید از بروز برخی بد اخلاقی های سیاسی پس از انتخابات خودداری کنند چرا که چنین تحرکاتی در شان ملت ایران نیست.

 

فرماندار چرام مجلس توانمند را نماد مقاومت ملت در برابر استکبار توصیف کرد و افزود: در فضای تهدید و فشار و هجمه، ملت ایران نمایندگانی می‌خواهند که در این اوضاع و شرایط کشور را در برابر ضربه‌های سنگین تبلیغاتی و روحی و روانی استکبار به سلامت از حوادث و بلایا به سمت آرامش و امنیت واقعی حرکت دهند.

 

انتهای پیام/صا20


نوشته شده توسط : مینا ب

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic