جستجو

 

طرح سراسری «قیوم ۱» در راستای ترویج «نذر فرهنگی و اجتماعی» به اجرا درآمد

دوشنبه 9 مرداد 1391   09:11 ب.ظ

برای نخستین‌بار در کشور
طرح سراسری «قیوم ۱» در راستای ترویج «نذر فرهنگی و اجتماعی» به اجرا درآمد

خبرگزاری فارس:طرح سراسری «قیوم ۱» برای نخستین بار در کشور با هدف ترویج فرهنگ «نذرفرهنگی و اجتماعی» و نگاه ویژه به مناطق محروم، در یکی از روستاهای استان خراسان رضوی به مرحله اجرا درآمد.

خبرگزاری فارس: طرح سراسری «قیوم ۱» در راستای ترویج «نذر فرهنگی و اجتماعی» به اجرا درآمد

علیرضا احمدی دبیر اجرایی این طرح در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص اجرای این طرح گفت:مرحله اول طرح سراسری «قیوم 1» که قرار بود به صورت آزمایشی در یکی از روستاهای کشور با حمایت مؤسسه فاواگستر شریف فعالیت خود را آغاز نماید با موفقیت و استقبال چشمگیر مردمی برگزار شد.

وی افزود:با توجه به اینکه طرح «قیوم 1» یکی از طرح‌های نوین در راستای ترویج و اشاعه «نذر فرهنگی و اجتماعی» است، الحمدالله این طرح مرحله اول خود را طی مراسمی با حضور پرشور مردمی و مسئولین استانی و بومی در روستای کاهک که به عنوان دروازه ورودی استان خراسان رضوی شناخته شده و تمامی ایام سال را خدمتگزار زائرین امام رضا (ع) است، با موفقیت برگزار کرد.

Saffron and pistachio by ali aghdam

دبیر اجرایی طرح «قیوم‌ا» اضافه کرد: در این مرحله تعداد 5 دستگاه رایانه در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی و اجتماعی این روستا به اهالی آن از طرف مؤسسه باواگستر شریف اهدا شد.

احمدی در ادامه اجرای مرحله اول این طرح را به عنوان حرکت آغازین اشاعه «نذر فرهنگی و اجتماعی» دانست و افزود: با اشاعه «نذر فرهنگی و اجتماعی» در سطح کشور می‌توان بسیاری از معضلات فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی مردم را برطرف نمود لذا مؤسسه فاواگستر شریف با حمایت‌های گسترده خود قصد دارد طرح «قیوم 1» را در روستاهای محروم سراسر کشور اجرایی کند.

وی در ادامه گفت: طرح «قیوم 1» به همت جمعی از جوانان فعال و متخصص در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پایه‌گذاری شده و انشاءالله به زودی برنامه‌های بعدی این طرح در حوزه «نذر فرهنگی و اجتماعی» از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

احمدی‌ در خاتمه یادآور شد: طرح «قیوم 1» در راستای اشاعه «نذر فرهنگی و اجتماعی» در سطح کشور به صورت خودجوش و مردمی بوده و به هیچ ارگان دولتی وابسته نیست.


نوشته شده توسط : مینا ب

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic