جستجو

 

ضرورت رعایت کامل مقررات رانندگی در محورهای بین‌شهری خراسان‌رضوی

پنجشنبه 10 فروردین 1391   07:03 ب.ظ

سرپرست اداره‌کل راه و ترابری خراسان‌رضوی تاکید کرد
ضرورت رعایت کامل مقررات رانندگی در محورهای بین‌شهری خراسان‌رضوی

خبرگزاری فارس: سرپرست اداره‌کل راه و ترابری خراسان‌رضوی بر ضرورت رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی از سوی رانندگان در حال تردد در محورهای بین شهری خراسان رضوی تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: ضرورت رعایت کامل مقررات رانندگی در محورهای بین‌شهری خراسان‌رضوی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و ترابری خراسان رضوی، ابراهیم صنیعی با اشاره به بارش نزولات آسمانی همزمان با روزهای پایانی تعطیلات نوروزی در استان، اظهار داشت: با توجه به این شرایط، لازم است رانندگانی که قصد تردد در مسیرهای منتهی به مشهد و سایر شهرهای استان را دارند، با رعایت تمام نکات ایمنی و توجه به قوانین تردد کنند تا از بروز هرگونه حادثه رانندگی در محورهای مختلف پیشگیری شود.

وی با اشاره به همکاری بسیار مطلوب مردم با دستگاه‌ها و نیروهای خدماتی جاده‌ای به ویژه راهداران در ایام تعطیلات نوروزی، افزود: خوشبختانه امسال شاهد همکاری و هماهنگی همه جانبه دستگاه‌های اجرایی در حوزه حمل و نقل بودیم که این همکاری‌ها در نهایت سبب شد، موج اول مسافران نوروزی مشهد با آرامش خاطر سفر خود را به پایان برسانند.

صنیعی با بیان اینکه همچون تعطیلات نوروزی سال‌های گذشته، در نوروز 91 نیز شاهد حضور چشمگیر زائران امام هشتم(ع) و تردد سنگین خودروها در محورهای مواصلاتی استان بودیم، اظهار کرد: امسال شاهد حضور پررنگ راهداران در تمام مسیرهای استان بودیم.

سرپرست اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی افزود: مسافرانی که در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی به مشهد مقدس سفر می‌کنند با رعایت قوانین رانندگی سفر خود را با خاطراتی خوش به پایان برسانند.

انتهای پیام/ی30


نوشته شده توسط : مینا ب

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات