تبلیغات
خبر رسانی - مردم به تولید داخلی غیرت نشان دهند

جستجو

 

مردم به تولید داخلی غیرت نشان دهند

یکشنبه 6 فروردین 1391   12:48 ب.ظ

در سال تولید ملی
مردم به تولید داخلی غیرت نشان دهند

خبرگزاری فارس: نماینده مردم شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال تولید ملی مردم نسبت به تولیدات داخلی غیرتمند باشند و تولیدکنندگان نیز در شأن مردم ایران تولید کنند.

خبرگزاری فارس: مردم به تولید داخلی غیرت نشان دهند

شاهرخ رامین امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: پیش از هر موضوعی باید سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" را به آحاد امت اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض کرد.

وی ادامه داد: امیدواریم سال 91 به سالی پرفروغ و مملو از توفیقات چشم‏گیر برای فرزندان غیور سرزمین اسلامی بدل شود.

رامین اضافه کرد: سالی که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب به عنوان سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی منقش شده؛ در تداوم سال جهاد اقتصادی می‏تواند امت اسلامی ایران را به خودباوری بیش از گذشته سوق دهد.

نماینده مردم شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی تحقق پیام ابتدای سال مقام عظمای ولایت را مستلزم تلاشی وافر از سوی تولیدکنندگان و مصرف‏کنندگان خواند.

وی تصریح کرد: از سوی دیگر، خانواده دولت نیز باید با تمام وجود از تولیدکنندگان داخلی حمایتی همه‏ جانبه داشته باشد تا بتوان به این پیام رهبر معظم انقلاب جامه عمل پوشاند.

این مسئول با اشاره به رابطه تولیدکننده و مصرف‏کننده در این عرصه اقتصادی خاطرنشان کرد: همان‏گونه که از امت اسلامی ایران انتظار می‏رود تا از تولیدات داخلی حمایت کنند؛ بر تولیدکنندگان نیز فرض است تا محصولی در شان این مردم ولایی تولید و توزیع کنند.

نماینده مردم شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این رابطه مستقیم باعث می‏شود تا انگیزه کنونی ناشی از منویات جایگاه والا و رفیع ولایت فقیه با تولید محصولی مرغوب و باکیفیت همچنان برای سال‏های آینده نیز حفظ شود.

وی اضافه کرد: امیدوارم تا با عنایات حق تعالی، هدایت داهیانه مقام معظم رهبری و حرکت همه‏جانبه ملت 75 میلیونی ایران بتوانیم انتظارات معظم ‏له را برآورده ساخته و گل لبخند رضایت را بر صورت ایشان در پایان سال 91 بنشانیم.

رامین افزود: در روزهای آخر سال 91 باید به چنان مرتبه‏ای دست یابیم که تولید ایرانی به کیفیت برتر و ارزش ولای خود و امت ایران به مصرف محصولات داخلی افتخار کند.

نماینده مردم شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در پایان اجرای این فرمان رهبر فرزانه انقلاب را راهی برای نیل به هدفی بزرگ‏تر در امر تولید یعنی تسخیر بازارهای جهانی خواند.

انتهای پیام/ن۲۰


نوشته شده توسط : مینا ب