تبلیغات
خبر رسانی - صبای قم به مصاف استقلال اهواز می‌رود

جستجو

 

صبای قم به مصاف استقلال اهواز می‌رود

یکشنبه 6 فروردین 1391   12:48 ب.ظ

هفته بیست و سوم لیگ برتر امید
صبای قم به مصاف استقلال اهواز می‌رود

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال امید صبای قم در دیداری از دور برگشت مسابقات فوتبال لیگ برتر امید باشگاه‌های کشور برابر تیم استقلال اهواز به میدان می‌رود.

خبرگزاری فارس: صبای قم به مصاف استقلال اهواز می‌رود

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، هفته دهم از دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال امید باشگاه‌های بعد از تعطیلات نوروز با برگزاری شش مسابقه دنبال می‌شود که علاوه بر دیدارهای حساسی که در پنج شهر کشورمان به انجام خواهد رسید، یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته را تیم‌های استقلال اهواز و صبای قم در قم برگزار می‌کند.

دیدار حساس تیم‌های فوتبال صبای قم و استقلال اهواز از هفته دهم از دور برگشت لیگ برتر امید با توجه به وضعیت دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال امید کشور بازی بسیار مهمی خواهد بود که صبای قم تلاش می‌کند شکست بازی قبل خانگی برابر برق شیراز را نیز در این دیدار تلافی کند.

بر اساس برنامه سازمان لیگ آزادگان، دیدار تیم‌های فوتبال امید صبای قم و استقلال اهواز در زمین اختصاصی تیم امید صبای قم یعنی مجموعه ورزشی تختی برگزار می‌شود، در حالی شاگردان سیدمحسن بابامیری در آخرین بازی خانگی خود برابر تیم چهارم جدول یعنی برق شیراز به شکستی ناباورانه تن دادند.

در این دیدار که در مجموعه تختی قم و البته با بازی خوب صبای قم برگزار شد، تیم فوتبال امید برق شیراز در حالی که در دقایق آغازین نیمه نخست به گل رسیده بود، دست به انجام بازی کاملا تدافعی زد و تا آخرین لحظات برتری خود را حفظ کرد تا با خوش اقبالی به سه امتیاز ارزشمند بازی دست یابد.

امیدهای صبای قم در هفته نخست مقابل ابومسلم مشهد در ورزشگاه تختی قم به تساوی دو بر دو رسیده بودند اما در هفته دوم در ورزشگاه تختی اصفهان مقابل تیم فوتبال امید ذوب آهن اصفهان به تساوی بدون گل قناعت کردند تا بعد از پیروزی دلچسب یک بر صفر مقابل تیم فوتبال امید نساجی مازندران با روحیه‌ای مضاعف به مصاف حریفان بروند.

در ادامه این رقابت‌ها نیز دیدار برگشت صبای قم با شهرداری تبریز با تساوی به پایان رسید در حالی که دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه تختی شهر مقدس قم به انجام رسیده بود و طی آن شهرداری تبریز با نتیجه سه بر یک صبای قم را با شکست مواجه کرد.

در مسابقات لیگ برتر فوتبال امید باشگاه‌های کشور هم اکنون تیم فوتبال امید فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در صدر جدول رده بندی ایستاده است در حالی که تیم‌های امید فولاد خوزستان، نفت تهران و برق شیراز در رده‌های دوم تا چهارم هستند.

صبای قم در حال حاضر با کسب 22 امتیاز در رده هفتم ایستاده است.

انتهای پیام/س10


نوشته شده توسط : مینا ب