تبلیغات
خبر رسانی - ادعای سایت صهیونیستی: یهودیان کاروان الی بیت المقدس سپر انسانی هستند

جستجو

 

ادعای سایت صهیونیستی: یهودیان کاروان الی بیت المقدس سپر انسانی هستند

یکشنبه 6 فروردین 1391   11:48 ق.ظ

عصبانیت صهیونیست ها از حمایت کلیمیان ایران
ادعای سایت صهیونیستی: یهودیان کاروان الی بیت المقدس سپر انسانی هستند

خبرگزاری فارس: صهیونیست ها از حمایت کلیمیان ایران عصبانی شده اند و مدعی شده اند، یهودیان همرته با کاروان الی بیت المقدس سپر انسانی هستند تا از شلیک سربازان اسرائیلی جلوگیری شود.

خبرگزاری فارس: ادعای سایت صهیونیستی: یهودیان کاروان الی بیت المقدس سپر انسانی هستند

به گزارش فارس، در پی اعلام حمایت جامعه کلیمیان ایران از کاروان جهانی الی بیت المقدس پایگاه صهیونیستی دبکا نوشت: ایران از ملحق شدن جامعه یهودیان ایران به کاروان آزادی "الی بیت المقدس" حمایت می کند و در حال حاضر سازمان دهندگان این رویداد، حسین شیخ الاسلام، سخنگوی مجلس! و سلیم غفوری، گروهی از نمایندگان یهودی را برای همراهی با گروههای اسلامی به لبنان اعزام کرده اند.

این پایگاه صهیونیستی بدون اشاره به حمایت رهبران کلیمی ایران از جمله نماینده کلیمیان از کاروان جهانی الی بیت المقدس، مدعی شد: جامعه یهودیان باستانی ایران که در حدود 15 هزار عضو دارد همواره با ترس از حمله اسرائیل و آمریکا به تاسیسات نظامی ایران در این کشور روبرو هستند و اعزام آنها برای پیوستن به کاروان جهانی "الی بیت المقدس" آنها را خطرات جدید از جمله خطر قتل و آدم ربایی حزب الله و فلسطینیان مسلح و تروریست ها در لبنان مواجهه خواهد کرد!!!

این پایگاه صهیونیستی در همین حال اذعان کرد: رهبران اقلیت یهودی به مقامات ایرانی اطلاع دادند که حداقل 10 نفر از جوانان 18 تا 22 ساله جامعه یهودیان ایران برای شرکت در راهپیمایی 30 مارس  اعلام آمادگی کرده اند و این افراد حضور در کاروان "الی بیت المقدس" را افتخاری برای جامعه یهودیان می دانند. 

این سایت مدعی شد، این اقدام ترفندی برای جلوگیری از شلیک سربازان اسرائیلی و کشتن افراد یهودی است، هرچند افراد شرکت کننده در این راهپیمایی از سوی گروههای القاعده و گروههای فلسطینی تحت حمایت حزب الله نیز در خطر حمله و تجاوز نیز قرار دارند.

سایت دبکا همچنین مدعی شد، ایرانی ها گروه های یهودی را برای ملحق شدن به این کاروان اعزام کرده اند تا با "بن هیلوا" ملاقات کرده و یکپارچگی و اتحاد خود را با گروههای رادیکال فلسطینی اعلام نمایند.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط : مینا ب