تبلیغات
خبر رسانی - تور گردشگری روستای گیسک زرند برگزار شد

جستجو

 

تور گردشگری روستای گیسک زرند برگزار شد

جمعه 4 فروردین 1391   11:05 ق.ظ

تور گردشگری روستای گیسک زرند برگزار شد

خبرگزاری فارس: تور یک روزه گردشگری روستای گیسک شهرستان زرند برگزار شد.

خبرگزاری فارس: تور گردشگری روستای گیسک زرند برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از زرند، صبح امروز تور گردشگری روستای گیسک شهرستان زرند با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان اجرایی توسط میراث فرهنگی و با همکاری دهیاری این روستا برگزار شد.

این تور یک روزه که با استقبال کم‌نظیر مشتاقان طبیعت روبه‌رو شد،  توسط جمعی از بانوان ساکن روستا با پخت آش از میهمانان و مسافران نوروزی پذیرایی کردند.

رضا کرمی فرماندار زرند پس از بازدید چند ساعته از نقاط مختلف این روستا از جمله بازارچه‌های زیرزمینی، تالارها معماری قدیمی و منحصر به فرد و آثار به جامانده از زلزله سال 57 که دست نخورده باقیمانده است، اظهار داشت: روستای گیسک از توابع شهرستان زرند به عنوان یکی از اکوموزه‌های روستایی استان کرمان به شمار می‌رود که هر ساله پذیرای میهمانان و مسافران نورزی است.

وی قرار گرفتن این روستا در دامنه کوه، چشم‌اندازهای زیبا‌، طبیعت بکر و آبشار طبیعی را از ویژگی‌های بارز منطقه نام برد که گردشگران بسیاری را به سوی خود می‌کشاند‌.

مسابقه آش بین جوانان این روستا برگزار شد و به نفرات برتر از سوی فرماندار هدایایی اهدا شد.

روستای گیسک در فاصله 10 کیلومتری شمال شهرستان زرند در محور زرند ـ راور واقع شده و یکی از بی‌نظیرترین مجموعه‌های دیدنی شمال استان کرمان به شمار می‌رود که همه ساله پذیرای جمع کثیری از میهمانان و مسافران نوروزی است.

انتهای پیام/غ20


نوشته شده توسط : مینا ب