تبلیغات
خبر رسانی - نباید مانع راهپیمایی جهانی «الی بیت‌المقدس» در مرزهای فلسطین شد

جستجو

 

نباید مانع راهپیمایی جهانی «الی بیت‌المقدس» در مرزهای فلسطین شد

دوشنبه 29 اسفند 1390   08:43 ب.ظ

وزارت فرهنگ فلسطین:
نباید مانع راهپیمایی جهانی «الی بیت‌المقدس» در مرزهای فلسطین شد

خبرگزاری فارس: وزارت فرهنگ، جوانان و ورزش فلسطین در بیانیه‌ای در حمایت از راهپیمایی الی بیت‌المقدس، اعلام کرد: نباید در برابر رسیدن مردم به مرزهای فلسطین اشغالی شوند.

خبرگزاری فارس: نباید مانع راهپیمایی جهانی «الی بیت‌المقدس» در مرزهای فلسطین شد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری فلسطین آنلاین، وزارت فرهنگ، جوانان و ورزش فلسطین از امت اسلامی و عربی خواست تا در راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس حضور پیدا کنند.

بنابر این گزارش، مصطفی الصواف، معاون وزیر فرهنگ، جوانان و ورزش فلسطین در بیانیه‌ای که آن را از سوی این وزارتخانه قرائت می‌کرد، حضور در این راهپیمایی را واجب شرعی، اخلاقی و همراهی ملت‌های عربی و اسلامی در حمایت از مسئله فلسطین و مقاومت آنها ذکر کرد.

وی با اشاره به اینکه این راهپیمایی برای مقابله با یهودی‌سازی فلسطین اشغالی است، گفت: همه کشورهای عربی منطقه و همسایه فلسطین باید به مسئولیت خود در قبال قدس عمل کنند هرچند ما منتظر دعوت رسمی دولت‌ها نیستیم اما نباید در برابر رسیدن مردم به مرزهای فلسطین اشغالی شوند.

در بیانیه این وزارتخانه فلسطینی آمده است: حضور ملت‌های عربی ـ اسلامی و آزادگان جهان در این تظاهرات، پیامی به جهانیان دارد که قدس و فلسطین حق بدون اغماض ملت فلسطین است و وجود اشغالگر باطل و غیرقانونی است و باید به صاحبانش بازگردد و همه اقدامات برای یهودی‌سازی رو به زوال خواهد بود.

انتهای پیام/س


نوشته شده توسط : مینا ب