تبلیغات
خبر رسانی - توفان موجب خسارت 64 تیر برق در کوهبنان شد

جستجو

 

توفان موجب خسارت 64 تیر برق در کوهبنان شد

دوشنبه 29 اسفند 1390   08:43 ب.ظ

فرماندار کوهبنان:
توفان موجب خسارت 64 تیر برق در کوهبنان شد

خبرگزاری فارس: فرماندار کوهبنان گفت: توفان روز گذشته در شهرستان کوهبنان موجب خسارت به 64 تیر برق شد.

خبرگزاری فارس: توفان موجب خسارت 64 تیر برق در کوهبنان شد

منصور متقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کوهبنان اظهار داشت: جمع‌بندی خسارات توفان و گرد و خاک که از بامداد روز چهارشنبه ‌هفته گذشته این شهرستان را در برگرفته، توسط ستاد حوادث منطقه در حال بررسی است.

وی خاطر‌نشان کرد: وزش باد نسبتا شدید موجب شکسته شدن درختان و بروز خسارت به سردرختی‌ها و ریزش گل‌های درختان شده است و همچنین خسارت زیادی به شبکه برق شهرستان وارد کرد.

متقی گفت: وزش باد روز گذشته در حدی بود که گنبد طلایی حرم مطهر امامزاده بی‌بی خاتون ‌دهستان جور را که به تازگی نصب شده بود از جا کند و خسارت زیادی به آن وارد کرد و به تعدادی از منازلی با سقف شیروانی نیز خسارات جزئی وارد کرد.

وی بیان داشت: با فروکش کردن توفان از صبح امروز در کوهبنان  مغازه‌داران و مردم فعالیت خود را به صورت جدی از سر گرفتند و وضعیت هوای کنونی این شهرستان باد ملایم است.

علی حسن‌خانی مدیر برق کوهبنان نیز در این ارتباط گفت: توفان شدید در روزهای اخیر خسارت زیادی به برق کوهبنان وارد کرده به گونه‌ای که حدود 26 تیر چوبی در مسیر کوهبنان به ده‌علی و 38 تیر چوبی در مسیر کوهبنان به پابدانا شکسته شده است.

وی افزود: این امر موجب قطع چند مرحله برق ‌و خاموشی در بخش طغرالجرد شهرستان کوهبنان شده است.

حسن‌خانی تصریح کرد: با توجه به چوبی بودن تیرهای برق منطقه در صورت بروز توفان دیگری شاهد شکسته شدن تیرهای برق، قطعی برق و خاموشی هستیم.

انتهای پیام/ح20


نوشته شده توسط : مینا ب