تبلیغات
خبر رسانی - امکان بازدید گردشگران از مرز تایباد فراهم شد

جستجو

 

امکان بازدید گردشگران از مرز تایباد فراهم شد

یکشنبه 28 اسفند 1390   07:36 ب.ظ

در ایام نوروز
امکان بازدید گردشگران از مرز تایباد فراهم شد

خبرگزاری فارس: فرماندار تایباد از امکان بازدید گردشگران از مرز تایباد در ایام نوروز خبر داد.

خبرگزاری فارس: امکان بازدید گردشگران از مرز تایباد فراهم شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تایباد، محمد عارف عارفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهرستان تایباد به واسطه واقع شدن در مرز از شهرستان‌هایی است که هر ساله و به‌ویژه در ایام تعطیل همچون نوروز مورد بازدید هموطنان و حتی گردشگران  و مسافران خارجی قرار می‌گیرد که در نوروز امسال با تمهید انجام شده و مساعدت و هماهنگی مرزبانی شهرستان تایباد امکان بازدید از مرز برای گرو‌ه‌های اردویی با هماهنگی ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان تایباد فراهم شده است.

وی با تقدیر از تلاش نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان در ایجاد امنیت مجموعه شهرستان مرز تایباد را از مرزهای امن کشور عنوان کرد که با تلاش دلاورمردان مرزبانی هنگ مرزی تایباد به ضریب امنیتی مناسبی دست یافته است.

مهدی علی‌پور دبیر ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان تایباد نیز از برنامه‌ریزی مناسب در راستای تسهیل بازدید مسافران نوروزی از مناطق گردشگری و جاذبه‌های طبیعی شهرستان تایباد خبر داد.

وی بازارهای محلی، مجموعه تاریخی مزار مولانا متعلق به دوران تیموری، میل کرات و رباط عباس آباد را از مناطق تاریخی شهرستان تایباد عنوان کرد که هر ساله میزبان مسافران نوروزی است.

علیپور همچنین شماره تلفن‌های 05294232890 و 05294222271 را به دلیل تماس و هماهنگی مسافران نوروزی با ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان تایباد اعلام کرد.

انتهای پیام/س20


نوشته شده توسط : مینا ب