تبلیغات
خبر رسانی - تامین امنیت مسافران نوروزی مهم‌ترین اولویت ستاد تسهیلات سفر است

جستجو

 

تامین امنیت مسافران نوروزی مهم‌ترین اولویت ستاد تسهیلات سفر است

شنبه 27 اسفند 1390   11:29 ب.ظ

رئیس شورای اسلامی آبپخش:
تامین امنیت مسافران نوروزی مهم‌ترین اولویت ستاد تسهیلات سفر است

خبرگزاری فارس: رئیس شورای اسلامی آبپخش گفت: تامین امنیت مسافران نوروزی مهم‌ترین اولویت ستاد تسهیلات سفر است.

خبرگزاری فارس: تامین امنیت مسافران نوروزی مهم‌ترین اولویت ستاد تسهیلات سفر است

 به گزارش خبرگزاری فارس از آبپخش مصطفی رضایی بعد از ظهر امروز در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی و اعضاء ستاد تسهیلات سفر بخش آبپخش اظهار داشت: همکاری و تعامل از مهم‌ترین رویکردها در راستای اجرای مطلوب وظایف است و از مسئولان دستگاه‌های اجرایی بخش آبپپخش می‌خواهیم در این ایام حضوری فعال داشته باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر آبپخش عنوان کرد: حضور مستمر رؤسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی و اعضاء ستاد تسهیلات سفر بخش در کمپینگ ستاد تسهیلات سفر در بوستان خضراء آبپخش در طول روز الزامی است و باید بر اساس برنامه‌ زمان‌بندی در این مکان حضور یابند و همکاری‌های لازم را برای بهبود عملکرد این ستاد انجام دهند.

رضایی بیان داشت: از ادارات تاسیساتی بخش آبپخش می‌خواهیم به منظور جلوگیری از هرگونه اختلال در شبکه‌های تاسیساتی حضور داشته باشند و برای رفاه و آسایش شهروندان و مسافران نوروزی تلاش کنند.

وی تاکید کرد: بیشترین اختلالات در نوروز گذشته در زمینه آب رخ داده و از مسئولان اداره آب بخش انتظار داریم در ایام تعطیلات نوروزی آمادگی کامل برای رفع مشکلات و اختلالات احتمالی را داشته باشند و با جذب اعتبارات کارآمد در راستای نوسازی شبکه آبرسانی در تمامی نقاط شهر اقدام کنند.

دبیر ستاد تسهیلات سفر بخش آبپخش ابراز داشت: برنامه‌ریزی‌های راهبردی از مسائلی است که موجب بهبود عملکرد ستاد تسهیلات سفر بخش آبپخش در ایام نوروز خواهد شد و ادارات بخش آبپخش باید در راستای برنامه‌ریزی مدون حضوری فعال و پررنگ داشته باشند.

رضایی تامین امنیت مسافران نوروزی را امری مهم و ضروری دانست و خاطر نشان کرد: شناسایی محل اسکان مسافران نوروزی در تامین امنیت مسافران نوروزی امری ضروری است و از کمیته اسکان می‌خواهیم با معرفی‌نامه ستاد تسهیلات سفر جایگاه اسکان را در اختیار مسافران قرار دهد.

انتهای پیام/ی20/د1000


نوشته شده توسط : مینا ب