تبلیغات
خبر رسانی - دامنه "درآمدهای حلال" گسترش یابد

جستجو

 

دامنه "درآمدهای حلال" گسترش یابد

شنبه 27 اسفند 1390   10:28 ب.ظ

رئیس تبلیغات اسلامی سمنان:
دامنه "درآمدهای حلال" گسترش یابد

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان گفت: امروز جامعه ایرانی نیاز دارد تا دامنه "درآمدهای حلال" در آن گسترش یابد.

خبرگزاری فارس: دامنه "درآمدهای حلال" گسترش یابد

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان سمنان، حجت‏الاسلام یدالله تقوی‏نیا در حاشیه بازدید از نمایشگاه بهاره سمنان اظهار کرد: یکی از ویژگی‏هایی که حضرت علی (ع) برای پارسایان بیان می‏کنند، تلاش برای کسب روزی حلال است.

وی ضمن اشاره به اینکه تلاش در کسب روزی حلال از سفارشات ائمه اطهار (ع) است، افزود: با تدبر در آیات قرآن متوجه می‏شویم که قرآن کریم هرگز ما را به چشم‏پوشی از مواهب الهی دعوت نکرده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان تصریح کرد: پیشوایان معصوم ما نیز با گفتار، عمل و تشویق، همواره پیروان خود را به تلاش برای کسب روزی حلال سوق داده و حلال بودن روزی را لازم دانسته‏اند.

تقوی‏نیا اظهار داشت: هر اندازه دامنه "درآمدهای حلال" گسترش یابد، نظام مالی و اقتصادی سالمی بر جامعه حاکم شده و راه‏های نامشروع کسب درآمد از بین رفته و یا به حداقل می‏رسند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان گفت: خدای متعال با اسباب مختلفی گناهان انسان را می‏بخشد که توبه، شفاعت، عبادات، ولایت اهل بیت (ع) و خدمت به مردم از این اسباب هستند.

به گزارش فارس؛ نمایشگاه بهاره سمنان در قالب 105 غرفه مایحتاج شهروندان شامل گوشت مرغ، برنج، روغن، ماهی، شکر، پوشاک، مواد غذایی، لوازم خانگی، صنایع دستی، کیف و کفش، منسوجات، قماش، آجیل و خشکبار، شیرینی و . . . را عرضه کرده است.

انتهای پیام/ی30


نوشته شده توسط : مینا ب